O nás Kto sme a čo robíme

Sme vždy na Vašej strane

Naša spoločnosť sa zameriava na komplexné ekonomicko – právne služby vrátane poradenstva podnikateľom, fyzickým i právnickým osobám, a korporáciám. Využíva pri tom vysoké vzdelanie, medzinárodné skúsenosti. Znalosti našich partnerov, ktorí sú vo svojej oblasti odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami.

slide-8-fs

Naše služby a poradenstvo poskytujeme v oblasti obchodného práva, občianskeho práva, pracovného práva, rodinného práva, správneho práva, finančného práva,  trestného práva, práva duševného vlastníctva, práva nehnuteľnosti a daní. Svoju  pomoc ponúkame i cudzincom, ktorí potrebujú poradiť po príchode na Slovensko.

57f5a1be93bca7f3b89f54105a23f92b

Naša spoločnosť vykonáva vydavateľskú činnosť, pod ktorú spadajú viaceré s ňou súvisiace služby. V rámci nich Vám zabezpečíme jazykové preklady, korektúry textu a následne Vám text vydáme. Spolupracujeme len s profesionálmi vo svojej oblasti.

zosit-kalkulacka-peniaze-drobne-ruka-pero-pocitanie-clanokW

Ak vám čas neumožňuje prísť k nám, navštívime Vás vo Vašom sídle.

V prípade, že je to pre Vás efektívnejšie, poskytneme Vám poradenstvo telefonicky alebo s využitím iných foriem elektronickej komunikácie.

Financial study

Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie komplexných služieb pre firmy i jednotlivcov. Pomáhame pri zakladaní a likvidácii spoločností, zakladaní spoločností v daňových rajoch. Spolupracujeme s odborníkmi, ktorí vedia viesť účtovníctvo, vymáhať pohľadávky a poskytujú daňové a personálne poradenstvo.

4-47364886a6e03d1a8151ac6b34dffc3d8538847c

Naša spoločnosť na trhu s nehnuteľnosťami spolupracuje s tímom odborníkom  a preto Vám vieme zabezpečiť kvalitné a profesionálne služby v oblasti predaja, kúpy, nájmu a dražieb nehnuteľností. Naším cieľom je dosiahnuť pre našich zákazníkov maximálny prínos a úžitok z našich realitných služieb.

pravne-poradenstvo

Naše služby sú poskytované v slovenskom, českom, anglickom a nemeckom jazyku.

logo 1

Naše služby:

Vedenie účtovníctva tvorí hlavný pilier ponuky našej spoločnosti.

Účtovníctvo

Vedenie účtovníctva tvorí hlavný pilier ponuky našej spoločnosti.
Ponúkame silné právne zázemie a individuálny prístup.

Právne poradenstvo

Ponúkame silné právne zázemie a individuálny prístup.
Založenie spoločnosti, Zmeny v spoločnosti, Virtuálna kancelária...

Ďalšie služby

Založenie spoločnosti, Zmeny v spoločnosti, Virtuálna kancelária…